ଶାହିଦ୍‌-କରୀନାଙ୍କ ବ୍ରେକ୍‌ ଅପ୍‌ ପଛରେ କାରଣ ଥିଲେ ଏହି ବଲିଉଡ ନାୟିକା ଜାଣନ୍ତୁ ସେ କିଏ ? କାହିଁକି ଏମିତି ହୋଇଥିଲା ?

0 10

ମୁମ୍ବାଇ: ଆଜି ହେଉଛି ବଲିଉଡ ନାୟିକା ଅମ୍ରିତାରାଓଙ୍କର ଜନ୍ମ ଦିନ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଗୋପନୀୟ କଥା । ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟକ ଶାହିଦ୍‌ କପୁର ଓ ନାୟିକା ବେବୋ ଓରଫ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଆଫେଆରକୁ ନେଇ ଏକ ସମୟରେ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ସମସ୍ତେ ଭାବୁଥିଲେ ଯେ ବୋଧହୁଏ ଏ ଦୁହେଁ ପତି-ପତ୍ନୀ ବନିବେ । ହେଲେ ସେମିତି କିଛି କଥା ଘଟି ନଥିଲା ।
କରୀନା ଓ ଶାହିଦ୍‌ଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଭେଟ ୨୦୦୪ ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଫିଦା’ର ସେଟ୍‌ ରେ ହୋଇଥିଲା । ଶାହିଦ୍‌ଙ୍କୁ ଦେଖି କରୀନା ଏତେ ପ୍ରଭାବିତ ହେଲେ ଯେ ସେ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ୍‌ କରିଥିଲେ । ଏକଥା ନିଜେ କରୀନା କପୁର ଖାନ୍‌ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ବହୁ ଥର ଫୋନ୍‌ କଲ୍‌ ଓ ମେସେଜ୍‌ କରିବା ପରେ ଯାଇ ଶାହିଦ୍‌ କପୁର ତାଙ୍କର ପ୍ରପୋଜାଲ୍‌କୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ।
‘ ଫିଦା’ର ସେଟ୍‌ରେ ହିଁ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କର ସୁରୁଆତ୍‌ ହୋଇଥିଲା , କିନ୍ତୁ ସେହି ସିନେମା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଖାସ୍‌ କମାଲ୍‌ କରିପାରିନଥିଲା । ସେତେବେଳେକୁ ଶାହିଦ୍‌ଙ୍କର କେବଳ ଗୋଟିଏ ସିନେମା ‘ ଇଶ୍କ ବିଶ୍‌କ’ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ କରୀନାଙ୍କର ରିଫ୍ୟୁଜି, ଅଜନବୀ, ମେଁ ପ୍ରେମ କୀ ଦିଓ୍ଵାନି ହୁଁ, ୟାଦେଁ, କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍‌ ଆଦି ସୁପରହଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇସାରିଥାଏ । ଏ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶାହିଦ୍‌ଙ୍କ ତୁଳନାରେ କରୀନା ଥିଲେ ବଡ ଷ୍ଟାର୍‌ ।
୨୦୦୪ରେ ଏ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପାର୍ଟି ଫଙ୍କସନ୍‌ରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ମିଡିଆରେ ଏ ସଂପର୍କରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବା ପରେ ଉଭୟ ଶାହିଦ୍‌ ଓ କରୀନା ପ୍ରେମ ସଂପର୍କକୁ ସ୍ୱୀକାର ବି କରିଥିଲେ । ୨୦୦୬ରେ ‘ଜବ୍‌ ଉଇ ମେଟ୍‌ ’ର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ଇମତିଆଜ୍‌ ଅଲ୍ଲୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୦୭ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା ଓ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ସୁପରହିଟ୍‌ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ତା’ ଭିତରେ ଶାହିଦ୍‌ କରୀନାଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଅବ୍‌ବାସ-ମସ୍ତାନଙ୍କ ‘ ୩୬ ଚାଇନା ଟାଉନ’, ପ୍ରିୟଦର୍ଶନଙ୍କ ଚୁପ୍‌ ଚୁପ୍‌କେ ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।
‘ଜବ୍‌ ଉଇ ମେଟ୍‌’ ର ସୁଟିଂ ଶେଷ ହେବା ବେଳକୁ ଶାହିଦ୍‌ ଓ କରୀନାଙ୍କ ଭିତରେ ରୋମାନ୍ସ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଶେଷ ସୁଟ୍‌ ବେଳେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ଗାଡ଼ିରେ ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌ କୁ ଆସୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏପରିକି ସେଟ୍‌ରେ ରିହର୍ସାଲ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ସମୟରେ ଦୁହେଁ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କରୁ ନଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.